těšíme se na  

WORKSHOP "HOLICE 2008"

 

I v letošním roce připravíme se svými přáteli WORKSHOP na téma "Podívejte se na Zemi z vesmíru" a doufám, že se nám podaří připravit program, který Vás zaujme a inspiruje pro další rozvoj vašeho hobby...

Termín: WORKSHOP "HOLICE 2008" (pátek 29. 8. 2008 a sobota 30.8. 2008)

... prohlédněte si FOTOGALERII nebo si poslechněte rozhlasovou reportáž, která byla odvysílána Českým rozhlasem Radiožurnál v pořadu Zápisník domácích zpravodajů 2,2MB ve formátu MP3, takže stažení vám chvíli potrvá...)

 

 


 [ ZPĚT ]

 

PŘÍJEM OBJEDNÁVEK SE SLEVOU WORKSHOP HOLICE ...    Výhodná nabídka sady pro studenty  ... stále pokračuje!

A je to za námi. WORKSHOP "HOLICE" je již minulostí.

Díky za Vaši přízeň, sešlo se nás tam nespočitatelné množství, diskutovali jsme aktuální témata, nastavovali přijímače ale hlavně jste se seznamovali s technologii přijmu snímků z meteorologických satelitů ON LINE na přijímacích zařízeních, které tam bylo pro vás k dispozici. Doufám, že jste si odnesli i inspiraci pro stavbu vlastní přijímací stanice. 

Pokud jste nestihli vše prodiskutovat v Holicích a nebo otázky přicházejí až nyní, napište na  adresu emgo@vuhz.cz a vaše dotazy budou předány lektorům workshopu, kterými byli:

* Martin Blaho ... Vše okolo Meteosat 8 HRIT/LRIT a HotBird 6
* Miroslav Gola ... Vše okolo NOAA a příjímačů 137MHz
*
Vladimír Půža ... Problematika antén a předzesilovačů pro pásmo 137 MHz
*
Karel Tomeš ml. ... Jak sestavit a oživit přijímač 137MHz

Děkujeme také našim sponzorům: společnosti Diametral spol. s. r. o. Praha za poskytnutí stabilizovaného napájecího zdroje a pájky s elektronickou regulací, společnosti Conrad electronic za poskytnutí měřicí techniky. Ivanovi OK1MOW za zapůjčení antény QFH  Vláďovi OK1VLA za zapůjčení předzesilovače 137 MHz a v neposlední řade Radioklubu OK1KHL Holice za veškerý další servis a milé přijetí.

 

 

V průběhu našich vzájemných diskuzí opět vyšla najevo skutečnost, že přestože je publikována tato problematika v časopise Praktická elektronika  a na www již mnoho let (od roku 1997), stale přicházejí opakovaně tytéž dotazy.  Proto - kdo má  zájem o další, nejnovější informace, nalezne je zde, na odkazu: "jak na to".


Copyright 2000 -  2008   emgo